KONST / Litografier / Färglitografi 13326356
nr 1332 6356
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad. Motivet: 37x53 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:47:39
8/6 13:53:55
1.500 kr
8/6 18:42:39
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö